Svět kolem motorkáře

Motosalon 2012 - motorkářská výstava dnes a za rok

Motosalon2012_thumbMotorkářská výstava se skutečně stala fenoménem české předsezóny. Další ročník hlásí rekordy v návštěvnosti, a to i přes to, že kvalita motocyklového veletrhu dostala rozdělením organizace a obchodním soubojem dost na frak. Jak hodnotíme Motosalon v roce 2012?

Zdá se, že Motosalon dospěl. Na výstavní plochu se vrátily velké a opravdu reprezentativní stánky. Zdá se, že česká výstava motocyklů, motosportu a motodoplňků přežije. Díky všem motorkářům.

Praha - Poděbrady 2011

Motorkářská sezóna 2011 se zahajovala již tradičním dubnovým srazem Harley - Davidson v Poděbradech.

Mercedes-Benz Museum

Mercedes Museum, StuttgartMuzeum značky Mercedes-Benz v sousedství stuttgartské továrny je skutečným klenotem. Úchvatná expozice je rozložena v úchvatném prostoru a doplněna velmi zajímavými technickými pomůckami, doplňky a prvky, které v celkovém kontextu prostě berou dech. Pojďte se projít tou stylovou stavbou.

Praha - Poděbrady 2010

Jednou z nejvýznamnějších akcí k zahájení motorkářské sezóny je  jízda a sraz Praha - Poděbrady. Jak vypadal už 12. ročník této zdařilé akce si přečtěte a prohlédněte zde. A že nemusíte mít zrovna černýho Harleye a dlouhý fousy, abyste si Poděbrady užili je jasný z úvodní fotky.

Motocykl 2010 – tepe v Praze bujarý život?

Výstava motocykl 2010 v Praze Pořád se mi hlavou honilo, jestli jsme ten brněnský Motosalon 2010 ze čtvrtka neztepali moc. Jaký asi bude ten pražský Motocykl 2010? Je výhodou to, že si pamatujeme jak vypadaly minulé ročníky Motocyklu nebo je výhoda na straně zbrusu nového Motosalonu bez historie? Já už mám to dilema rozhodnutý, vy s námi vstupte do bran holešovického Výstaviště.

Motosalon 2010. Nuda v Brně...?


Hostesky byly v Brně to nejlepší k viděníRychlej raport z toho, co jsme viděli a trochu i neviděli v Brně. Chce někdo zničit motorkářskou výstavu v Čechách? Budou dvě výstavy dva světy? Tady je první pohled z Brna, v sobotu vám přinesem doplnění z Prahy a pak se to pokusíme srovnat mezi sebou.

Video z motokár na MOTOBYDLE


A pro ty, kdo radši pohybující se obrázky :)

Samoskladná motorka - jak postavit gixxer

Vodvááááz!!!

Už jste viděli mašinu, co se sama složí? Z toho jsem jelen, ale koukněte se, jak si někdo pěkně vyhrál s videem o tom, jak moc chtějí motorky žít a jezdit. Doporučuji zejménám všem zájemců o GSX-R!

Jak Stařena slavil narozky

09NarStarenaNáš kamarád zove se Stařena, taky Redford nebo... No, je to jeden z redaktorů a spisovatelů motorkář.cz, a tak i Vám přinášíme obrazový report o tom, jak pěkně oslavil svoje třicátiny, a jak jsme mu u toho někteří asistovali. Galerii si otevřete ... zde

Vymetání výfuků


05Vymetanithumb I když tento report je ze staré akce, věřím, že organizace může být inspirací. Podívejte se na fotky, a přečtěte si, jaký byl jeden z ročníků akce k zahájení motorkářské sezóny. Vymetání výfuků po ročníku 2005 dost změnilo svou tvář, jsme však rádi, že se po roční odmlce do sezóny 2009 opět vrátilo.