O nás

Motorkář.cz je malý virtuální motoklub. Najdete zde tipy pro motocesty, vyjížďky a motocyklové výlety. Nechybí ale ani prostor pro recenze motocyklů a představení pár exhibicionistických motorkářů. Chceme zachytit i naše životy, oslavy, srazy a vůbec dění kolem nás.
Pokud se vám motorkar.cz líbí, choďte častěji, pokud se vám nelíbí zkuste ho s námi vylepšit. Kontaktujte nás na motorkari@motorkar.cz.

Záměr

motorkář.cz je portálem virtuálního motoklubu. Má poskytnout prostor pro publikaci všeho co souvisí s motorkářským životem, motorkařením, motocestováním a vůbec.
Portál motorkář.cz je založen od roku 2004, významnou změnou a zejména skutečným otevřením však prochází koncem roku 2009. Doufáme, že tyto změny nejsou poslední a že se web bude dále rozvíjet mnohem dynamičtěji než dosud.
Obsah je členěn do několika základních tématických sekcí článků. Samostatnou součást tvoří fotogalerie, které lze buď přiřadit přímo k článkům nebo publikovat samostatně.
motorkář.cz je provozován na redakčním systému Drupal.

Obsah

Motorkar.cz nabízí motocestopisy, tipy na motocyklové výlety, projížďky a srazy. Samozřejmě, že motorkáři jsou pořád jen normální lidé (a to i ti pacienti mezi námi). Předpokládáme, že v sekci Na cestách se budou objevovat i tipy na výlety nebo postřehy z cest bez mašiny.
Správný motorkář nemusí mít motorku, ale obvykle nějakou má. Jak dobře jste si vybrali? Jaký stroj si vybrat na příště? Nabízíme recenze motocyklů, které nám prošly rukama. Najděte si svůj model a svůj ročník. Popis možná vaší budoucí Ducati, Hondy, Harleye, Kawasaki nebo Sůzy najdete v sekci Recenze.
Motorkáři žijí s motorkami. Motorkáři ale žijí také v normálním světě plném normálních lidí, normálních událostí, zajímavostí a zážitků. Pojďme se podívat, co dělají motorkáři, když zrovna necestují. Projděte co kdo slavil, kde byl jakej sraz a jaký baby bikeři se narodili. Koukněte na pelmel života motorkářů v sekci Svět kolem nás.
A co samotní bikeři? Jaký je správný motorkář? Drsnej streetfighter, café racer, vyznavač endura nebo hltač dálničních kilometrů. Dokonce i bankovní úředníci v kvádru jezdí na skútrech.Pár profilových jedinců najdete v sekci Klub.
Nemohli bychom fungovat bez podpory jiných. Taky se chceme rozdělit o zkušenosti s tím, co nám pomáhá, co máme rádi a co chceme doporučit dalším. Proto na Motorkar.cz najdete tříděný seznam linků na partnerské webprostory.
A reklamy? No, doufáme, že nám pomohou vydělat na náklady serveru. Reklamami nás zásobuje jak Google AdSense tak reklamní systém Billboard.

Další rozvoj

A co můžete na www.motorkar.cz čekat v budoucnu? Správu uživatelských účtů a vznik rozumné redakce. Chtěli bychom přidávat další sekce a ty současné jemněji strukturovat, abyste našli správné informace ve správný čas, lehce a rychle. Určitě přibudou fóra a prostor pro diskuze. Zvažujeme taky seznamku, která by přivedla určitě partu krásných bikerek v bikinách a bikerů, co mají volno na sedadle za sebou.
Sledujte také naše partnerské projekty www.bikersbazar.cz (s bazárkem vojetejch motorek) a www.bikerswelcome.cz (bude startovat na jaře 2010).