Nové na Motorkáři

Co přibylo v obsahu. Sledujte nově přidané články a reportáže na motorkar.cz

Motosalon 2012 - motorkářská výstava dnes a za rok

Motosalon2012_thumbMotorkářská výstava se skutečně stala fenoménem české předsezóny. Další ročník hlásí rekordy v návštěvnosti, a to i přes to, že kvalita motocyklového veletrhu dostala rozdělením organizace a obchodním soubojem dost na frak. Jak hodnotíme Motosalon v roce 2012?

Zdá se, že Motosalon dospěl. Na výstavní plochu se vrátily velké a opravdu reprezentativní stánky. Zdá se, že česká výstava motocyklů, motosportu a motodoplňků přežije. Díky všem motorkářům.

Maďarsko - zvolna k Balatonu a zpět

IMG_0098Maďarsko - jedna z alternativ blízkého koupání. Dobrá kuchyně, příznivé ceny, hezká děvčata a vůbec hromada dovolenkových atrakcí a zážitků. Je to jeden z tipů, když se chcete vydat jiným směrem než do Alp. Jak ale přežít ty cesty skrze pláně a pláně? Zkuste se podívat kudy k Balatonu.

Praha - Poděbrady 2011

Motorkářská sezóna 2011 se zahajovala již tradičním dubnovým srazem Harley - Davidson v Poděbradech.

Mercedes-Benz Museum

Mercedes Museum, StuttgartMuzeum značky Mercedes-Benz v sousedství stuttgartské továrny je skutečným klenotem. Úchvatná expozice je rozložena v úchvatném prostoru a doplněna velmi zajímavými technickými pomůckami, doplňky a prvky, které v celkovém kontextu prostě berou dech. Pojďte se projít tou stylovou stavbou.

Exotická motoexpedice "Irán, Kiamaky 2010" - zprávy z cesty

Irán, Kiamaki 2010 - přes arménské chrámy za perským leopardem
Jsou tři. Motorky jedou dvě. Vyrazili 4.9.2010 před šestou ranní. Michal a Martin vezou Martinu na exotické motoexpedici cestě skrz 9 států na pomezí Evropy a Asie. Sledujte exkluzivně na www.motorkar.cz zprávy z expedice.
V tomto článku najdete pouze strohé zprávy, které nám z cesty posílají pomocí sms.
...a vrátili se 29.9.2010 všichni v pořádku. Těšíme se na reportáž a fotky z cesty.

Motocykl 2010 – tepe v Praze bujarý život?

Výstava motocykl 2010 v Praze Pořád se mi hlavou honilo, jestli jsme ten brněnský Motosalon 2010 ze čtvrtka neztepali moc. Jaký asi bude ten pražský Motocykl 2010? Je výhodou to, že si pamatujeme jak vypadaly minulé ročníky Motocyklu nebo je výhoda na straně zbrusu nového Motosalonu bez historie? Já už mám to dilema rozhodnutý, vy s námi vstupte do bran holešovického Výstaviště.

Motosalon 2010. Nuda v Brně...?


Hostesky byly v Brně to nejlepší k viděníRychlej raport z toho, co jsme viděli a trochu i neviděli v Brně. Chce někdo zničit motorkářskou výstavu v Čechách? Budou dvě výstavy dva světy? Tady je první pohled z Brna, v sobotu vám přinesem doplnění z Prahy a pak se to pokusíme srovnat mezi sebou.

Filipínské ostrovy se srdcem motorkáře

10 dní

Kamarádi projezdili pár filipínských ostrovů v sedle prskoletů a ukazují jak lze pojmout exotickou dovolenou aktivně a zábavně a ještě neslézt z mašiny ani v době, kdy v kotlině české vládne zima, sníh a mráz. Čtěte, jaké to bylo na ostrovech Cebu, Bohol a Pangalo.

Půjčování motorek v Asii

Co vás čeká, když si půjdete půjčit motorku na dovolené v jihovýchodní Asii? Několik zkušeností a postřehů z motorkářských výletů v Indonésii, Malajsii a Filipínách od Petry (www.mgrmotorkarka.cz) najdete v tomto článku.

Video z motokár na MOTOBYDLE


A pro ty, kdo radši pohybující se obrázky :)