Motorkáři na cestách

MotoVýlet - 1den (Berounsko, Křivoklátsko)

Je volný den, počasí na vyjížďku. Máme návrh – Berounsko a Křivoklátsko

Motorkar.CZ  | Propagujte i svojí stránku

Praha - Poděbrady 2012 -zahájení sezóny

Tradiční zahájení 14. ročníku motorkářské sezóny cestou z Prahy do Poděbrad zahájilo opravdové aprílové počasí.

4_2011_Podebrady_009

Rumunsko III – Fagaras, Transylvánské Alpy

 V okolí Brasova se prvně na naší rumunské cestě setkáváme s atmosférou chrakteritickou pro cíle turistického ruchu.

IMG_502

Rumunsko II – střední oblasti

Malebné Apusenské hory nám dali krásný den odpočinku „ze sedla“. Couráme se po horách, užíváme nádherné počasí. Průvodcem byl milý pes neurčitého původu. Šel s námi, hlídal si nás celou cestu a bez rozloučení se odpojil přesně tam, kde se k nám přidal. V Rumunských horách potkáte hromady volné zvěře. Samozřejmě doplněné koňmi, krávami a ovcemi, které se potulují také zcela volně.

Rumunsko díl I. - severní část

Možná dost nRumunsko_I_010ezvykle do Rumunska vjíždíme ze severu. Nemáme tak na první ráně ani nejfrekventovanější cesty, ani turisticky nejproslulejší štíty alpského střihu. Máme před sebou velmi tradiční rumunské vesnice proložené šílenými průmyslovými, ale zejména důlními městy.

Z práce hurá na Ukrajinu

UkraineČasto se tahle cesta jezdí obráceně – mnozí jezdí z Ukrajiny k nám do práce.Vydali jsme se jen kousek za východní hranici Evropské unie.
Nabízíme spíš postřehy z toho, co vás na cestě na Ukrajinu čeká, jací jsou lidé, jaké těžkosti. Tento článek není čistý cestopis. Popis naší trasy není až tolik zajímavý, vždyť jsme projeli jen cípek Zakarpatí. Ale snad někomu pomohou reálie a naše zkušenost na cestě na východ.

Maďarsko - zvolna k Balatonu a zpět

IMG_0098Maďarsko - jedna z alternativ blízkého koupání. Dobrá kuchyně, příznivé ceny, hezká děvčata a vůbec hromada dovolenkových atrakcí a zážitků. Je to jeden z tipů, když se chcete vydat jiným směrem než do Alp. Jak ale přežít ty cesty skrze pláně a pláně? Zkuste se podívat kudy k Balatonu.

Praha - Poděbrady 2011

Motorkářská sezóna 2011 se zahajovala již tradičním dubnovým srazem Harley - Davidson v Poděbradech.

Exotická motoexpedice "Irán, Kiamaky 2010" - zprávy z cesty

Irán, Kiamaki 2010 - přes arménské chrámy za perským leopardem
Jsou tři. Motorky jedou dvě. Vyrazili 4.9.2010 před šestou ranní. Michal a Martin vezou Martinu na exotické motoexpedici cestě skrz 9 států na pomezí Evropy a Asie. Sledujte exkluzivně na www.motorkar.cz zprávy z expedice.
V tomto článku najdete pouze strohé zprávy, které nám z cesty posílají pomocí sms.
...a vrátili se 29.9.2010 všichni v pořádku. Těšíme se na reportáž a fotky z cesty.

Praha - Poděbrady 2010

Jednou z nejvýznamnějších akcí k zahájení motorkářské sezóny je  jízda a sraz Praha - Poděbrady. Jak vypadal už 12. ročník této zdařilé akce si přečtěte a prohlédněte zde. A že nemusíte mít zrovna černýho Harleye a dlouhý fousy, abyste si Poděbrady užili je jasný z úvodní fotky.