Přírustek v rodině Continental

imagesContiRoadAttack 2 je nová špičková sportovně cestovní pneumatika, která vzorkem zapadá do rodiny Conti Attack, ale zároveň vylepšuje jízdní vlastnosti staršího modelu ve všech směrech, tj. ve výdrži, v záběru, přilnavosti za sucha i mokra a v komfortu. Conti Road Attack 2 je vlajkovou lodí firmy Continental ve sport-touringu a okamžitě se zařazuje na špici tohoto segmentu mezi konkurencí.
Technologie:
1.    Continuous Compound- za použití jedné směsi speciální technologií ohřevu ve výrobě dociluje homogenního odstupňování přilnavosti ( kraje pneu jsou měkčí než prostředek). Naprosto srovnatelná s pneu s vícesměnovou technologií, plusem je pozvolný přechod na jinou tvrdost. Tuto technologii využívají pneumatiky Sport Attack, Road Attack 2, Race Attack, Trail Attack Radial .
2.    ASC, Activated Silica Compound Technology- speciální směs, která
zaručuje velmi dobrou přilnavost za každého počasí a v každé jízdní situaci.                    
3.    Traction Skin- revoluční povrchová úprava pneu. Díky technologii výroby, za použití minimálního množství separátorů pro nástřik formy, je pneumatika připravena přenášet maximální výkon za rekordně krátký čas potřebný k zajetí pneumatiky.
4.    Geometrie drážek- nová proměnná geometrie drážek vylepšuje jízdní vlastnosti v extrémních situacích kde dochází k výrazně menší deformaci drážek. Vylepšuje zrychlení a zkracuje brzdnou dráhu při zachování optimálního opotřebení.
5.    DRT, Dynamic Ride Technology – sportovnější profil pneu vylepšuje ovládání motocyklu ve všech režimech jízdy.
6.    ( název na pneu, sportovní vzorek, propracované boky ). Vzorkově patří do rodiny Conti Attack, proto není problém při kombinaci pneu mezi sebou
( Sport, Road, Road2 ).
Celou rodinu motokářských pneumatik značky Continental zakoupíte na www.abmoto.cz