Praha - Poděbrady 2011

Je sobota 2.4.2011 a otevírá se motorkářská sezóna tradiční cestou Praha – Poděbrady 2011. Tento již 13. ročník pořádá Harley-Davidson klub.

My z Motorkáře.cz jsme nemohli chybět a přinášíme něco málo slov a fotek. 

Tato akce se za několik let rozrostla a je mezi motorkářskou komunitou velmi oblíbená a získává se stále více příznivců. Nejen z řad majitelů Harley-Davidson.  4_2011_Podebrady_009

Scénář této akce Praha – Poděbrady 2011 je vždy stejný. Členové klubu mají sraz v Praze (letos před Thomayerovou nemocnicí v Krči). Odtud vyráží směr Poděbrady, kde na dálnici D11 se připojí druhá skupina motorek. Ta čeká na první benzínce směr Hradec Králové. Za asistence policie ČR se přidá druhá skupina a vyráží směr Poděbrady.

Celou cestu Praha – Poděbrady má kolona hodně diváků. Nejvíce jich je samozřejmě v Poděbradech, kde jsou davy diváků. Motorkáři zavítají na Poděbradskou kolonádu, která pro tento den má funkci parkoviště a současně i výstavní plochy nablýskaných strojů. Na lázeňské kolonádě převažuje značka Harley Davidson, ale najdeme tu i mnoho jiných. Odhaduji počet motorek na 5.000 a jednou tolik návštěvníků.

Celou akci doprovází doprovodný program, stánky se suvenýry a občerstvením.Více již napoví několik málo fotek v galerii.

Přeji za www.motorkar.cz   mnoho šťastných kilometrů v roce 2011.

 

Michal Stárek alias Stařena

 

Fotografie nalezente v galerii níže:

 

vstup-do-verejne-galerie