Exotická motoexpedice "Irán, Kiamaky 2010" - zprávy z cesty

Všichni v pořádku dorazili zpět domů. Teda, Martin se chtěl cestou v Bratislavě seznamovat, ale odnesly to naštěstí jen plasty. Podrobnosti z celé cesty a přiměřené množství fotografií přineseme již brzy.

Zdravíme od Maramerského moře. Jsme zase v Evropě, den odpočinku na pláži. Už se to krátí. (26.9.2010)

Jsme v Turecku, spali jsme v kráteru sopky v 2.247mnm. Dnes šílené vedro, 35 ve stínu, ráno Nemrut Dagü. (20.9.2010)

Zdravime z Yerevanu, uz zase svítí sluníčko, cesta je úžasná, chrámy krásné. offroady drsne za deště. Jinak všichni a všechno OK. (13.9.2010)

Martinin telefon se v jediném dni ztratil, zablokoval, našel na dně kufru a odblokoval. Byl to zatím jediný zásadní majetkově bezpečnostní konflikt na cestě. Za spolupráci díky T-Mobile, který vše řešil vstřícně a rychle. :-)

Martin poznal, že v některé cizině nelze sníst úplně všechno. Na detaily si počkáme po návratu.

Jedou naši dobrodruzi podle slunce? Sledujte s námi, zda se jim dále podaří držet trasu a harmonogram.

Vždycky se něco zapomene. Držák na navigaci TomTom se nám ale nepodařilo nahradit ani s podporou kamarádů na internetu z Čech. (5.9.2010)

Před šestou ranní ospalé ráno nad Prahou řeže zvuk dvou neskutečně naložených motocyklů. Bílé BMW a oranžové KTM letí vstříc první části celého dobrodružství. Více než dvoutisícikilometrovému bleskovému přejezdu skrz Čechy, Moravu, Slovensko, Maďarsko, Srbsko a Bulharsko s cílem v Tureckém Istanbulu. (4.9.2010)

Orientační mapa trasy expedice Irán, Kiamaky 2010

V tomto článku můžete sledovat postupné aktualizace zpráv z expedice Irán - Kiamaky 2010, jak je dostáváme prostřednictvím sms.